آژانس مسافرتی جابان گشت کرمانشاه

پیشرو در ارائه خدمات تورهای متنوع گردشگری

کشتی آکواریوم

معرفی قایق های کف شیشه ای کیش


دیدن انواع گونه های ماهی و سایر موجودات دریایی کیش از فاصله نزدیک بسیار جذاب است. با این که امکان غواصی در آب های خلیج فارس وجود دارد اما باز هم خیلی از افراد تمایلی به انجام چنین تفریحی ندارند.


قایق های کف شیشه ای کیش به همین منظور طراحی و ایجاد شده اند.
به دلیل شفافیت زیاد آب دریای خلیج فارس امکان دیدن اعماق دریا وجود دارد.


مخصوصا اینکه مکان های خاصی در دریا هستند که در آن قسمت ها، میزان مرجان های دریایی بیشتر بوده و شفافیت آب بیشتر است. از طرفی تنوع گونه های آبزیان نیز در این بخش ها بسیار زیاد است.


به همین دلیل قایق های کف شیشه ای  فرصتی استثنایی برای دیدن دنیای زیر آب می باشند.  


البته قابل ذکر است که علاوه بر این قایق ها، امکان گشت در دریا و تماشای زیبایی های آن از طریق کشتی های آکواریوم نیز فراهم است.  


دریای خلیج فارس محل زندگی انواع موجودات دریایی نظیر مرجان ها، ماهی های تزئینی و خوراکی، توتیاها، خرچنگ ها، ستاره دریایی و … است.


همچنین در این دریا کوسه هایی نیز وجود دارند که هیچ صدمه ای به انسان ها وارد نمی کنند. دلفین های بازیگوش نیز از دیگر گونه های موجودات دریایی خلیج فارس می باشند.دیدن حیوانات دریایی برای کودکان بسیار جذاب است. در صورتیکه به همراه فرزندانتان به جزیره سفر کردید حتما آن ها را به این تفریح دیدنی دعوت کنید و هیجان آن ها را از دیدن ماهی ها ببینید. قایق های شیشه ای به نام کشتی آکواریوم نیز شهرت دارند.به دلیل نوع آب و هوای کیش اکثر افراد در اوقات شب به کیشگردی می پردازند. وجود نورافکن های زیاد در محیط قایق سواری، امکان بازدید با قایق های کف شیشه ای در شب را نیز میسر کرده است.با این وجود بهترین زمان برای گشت و گذار با قایق های شیشه ای کیش بعد از ظهر در زمان خنکی هوا می باشد. 


.برای مشاوره در خصوص تورها اطلاعات خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.

جابان گشت چه ساعتی با شما تماس بگیرد؟

تصویر امنیتی