آژانس مسافرتی جابان گشت کرمانشاه

پیشرو در ارائه خدمات تورهای متنوع گردشگری

چرا باید به بلغارستان سفر کنیم!؟✅ وارنا مانندنگینی خوشرنگ در کرانه دریای سیاه قرار دارد.به شهر وارنا و به خاطر ماسه های طلایی نایاب از کوارتز، لقب ساحل ماسه های طلایی را داده اند. البته در آن، درختان قدیمی و کهنسال و باغ های زیبایی هم وجود دارد که چشم انداز فوق العاده ای به آن داده است.سواحل وارنا بسیار متعدد هستند و هرکدام زیبایی خاص خود را دارند و می توانید همراه با خانواده و دوستان تفریحی آفتابی و لذتبخش را در این سواحل , در ماه های گرم سال تجربه کنید.

✅به علت موقعیت کشور بلغارستان در اروپا و مهر معتبر ویزای آن کشور، با سفر به این کشور اروپایی اعتبار پاسپورت شما بالا می رود.

✅سفر به این شهر اروپایی هزینه های بسیار مناسب و منطقی را در بر دارد. و با هزینه ای معقول می توانید به یکی از زیباترین شهرهای ساحلی سفر کنید.

✅شهر وارنا از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و به ویژه در سواحل وارنا می توانید این امنیت را کاملا احساس کنید. بنابراین سفر به وارنا برای افرادی که تنها سفر می کنند و همینطور خانواده ها مقصدی ایده آل است.

✅ رستوران، هتل و اقامتگاه و تفریحات مختلف با قیمت های متفاوت در وارنا وجود دارد که با توجه به هزینه و بودجه سفر می توانید آن ها را انتخاب کنید. همچنین کشور بلغارستان هتل هایی با خدمات All و UAll و کیفیت های مناسب و خدمات بی نظیر به گردشگرانی که می خواهند با هزینه ی مناسب یک سفر لوکس را تجربه کنند ارائه می کند.

🌺 اگر از سفر به مقصدی مانند آنتالیا لذت می برید، سفر به بلغارستان قطعا شما را حیرت زده می کند 🌺

🔹برای خرید تور و مشاوره تلفنی با تیم جابان گشت  در تماس باشید
☎️ 08338359999_08338369999
💎@kermanshah_jaban

 

برای مشاوره در خصوص تورها اطلاعات خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.

جابان گشت چه ساعتی با شما تماس بگیرد؟

تصویر امنیتی