آژانس مسافرتی جابان گشت کرمانشاه

پیشرو در ارائه خدمات تورهای متنوع گردشگری

بلغارستان

چرا باید به بلغارستان سفر کنیم!؟

✅ وارنا مانندنگینی خوشرنگ در کرانه دریای سیاه قرار دارد.به شهر وارنا و به خاطر ماسه های طلایی نایاب از کوارتز، لقب ساحل ماسه های طلایی را داده اند. البته در آن، درختان قدیمی و کهنسال و باغ های زیبایی هم وجود دارد که چشم انداز فوق العاده ای به آن داده است.سواحل وارنا بسیار متعدد هستند و هرکدام زیبایی خاص خود را دارند و می توانید همراه با خانواده و دوستان تفریحی آفتابی و لذتبخش را در این سواحل , در ماه های گرم سال تجربه کنید.

✅به علت موقعیت کشور بلغارستان در اروپا و مهر معتبر ویزای آن کشور، با سفر به این کشور اروپایی اعتبار پاسپورت شما بالا می رود.

✅سفر به این شهر اروپایی هزینه های بسیار مناسب و منطقی را در بر دارد. و با هزینه ای معقول می توانید به یکی از زیباترین شهرهای ساحلی سفر کنید.

✅شهر وارنا از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و به ویژه در سواحل وارنا می توانید این امنیت را کاملا احساس کنید. بنابراین سفر به وارنا برای افرادی که تنها سفر می کنند و همینطور خانواده ها مقصدی ایده آل است.

✅ رستوران، هتل و اقامتگاه و تفریحات مختلف با قیمت های متفاوت در وارنا وجود دارد که با توجه به هزینه و بودجه سفر می توانید آن ها را انتخاب کنید. همچنین کشور بلغارستان هتل هایی با خدمات ALL , U ALL کیفیت های مناسب و خدمات بی نظیر به گردشگرانی که می خواهند با هزینه ی مناسب یک سفر لوکس را تجربه کنند ارائه می کند.

 


 

برای مشاوره در خصوص تورها اطلاعات خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.

جابان گشت چه ساعتی با شما تماس بگیرد؟

تصویر امنیتی