آژانس مسافرتی جابان گشت کرمانشاه

پیشرو در ارائه خدمات تورهای متنوع گردشگری

لطفا توجه نمایید


به دنبال افرایش ورود افرادی که با هدف ترانزیت از خاک روسیه قصد ورود غیر قانونی به اروپا را دارند، دولت فدراسیون روسیه ضمن وضع قوانین سختگیرانه، نسبت به ورود و خروج اتباع سایر کشورها حساسیت و کنترل بیشتری را در مبادی ورودی و خروجی اعمال کرده است.
این تدابیر سختگیرانه باعث گردیده تا طی ماهه‌ای اخیر تعداد زیادی از اتباع سایر کشورها از جمله هموطنان ایرانی در مبادی ورودی به فدراسیون روسیه نتوانند علیرغم داشتن روادید، اجازه ورود به خاک روسیه را اخذ نمایند و یا در صورت دستگیری در مرزهای خروجی با مجازات‌هایی از قبیل حبس و پرداخت جریمه روبرو گردند.
یکی از مهمترین عللی که باعث عدم اجازه ورود به خاک روسیه علیرغم داشتن روادید شده اظهارات ضد و نقیض و بعضا مغایر با نوع ویزا می باشد.به همین منظور مامورین مرزی روسیه از مسافر علت سفر به روسیه را خواهند پرسید و در صورتی که اظهارات ارایه شده با نوع ویزا همخوانی نداشته باشد طبق قوانین فدرال مامورین این حق را خواهند داشت تا از ورود مسافر به روسیه جلوگیری بعمل آورند. بدین معنی که مثلا چنانچه فردی برای شرکت در سمینار علمی و یا انجام کار تجاری ویزای توریستی گرفته باشد و در مبادی ورودی این موضوع برای مامورین مرزی روسیه مسجل شود، این فرد حق ورود به روسیه را نخواهد داشت. لذا توجه به این نکته مهم و ضروری می باشد و لازم است به هنگام اخذ روادید از سفارت خانه و یا کنسولگری های روسیه دقیقا هدف از سفر ذکر و قید گردد و علاوه بر اخذ ویزای متناسب با هدف سفر، در صورت مورد سوال قرار گرفتن از سوی مامورین مرزی علت سفر دقیقا متناسب با نوع ویزا اعلام و مستندات مربوطه بطور کامل ارایه گردد.

👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻
☎️08338359999
☎️08338369999

@kermanshah_jaban

 

برای مشاوره در خصوص تورها اطلاعات خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.

جابان گشت چه ساعتی با شما تماس بگیرد؟

تصویر امنیتی