آژانس مسافرتی جابان گشت کرمانشاه

پیشرو در ارائه خدمات تورهای متنوع گردشگری

نمایشگاه های بهارۀ آذربایجان


نمایشگاه های بهارۀ آذربایجان (ماه­‌های آوریل، مِی و ژوئن)


هجدهمین نمایشگاه بین­‌المللی سفر و گردشگری AITF 2019 در باکو و چهارم تا ششم آوریل برگزار می­‌شود. در این سری نمایشگاه­‌های مستمر سالانه، آخرین دستاوردهای حوزۀ کسب و کار، جاذبه­‌های گردشگری، سلامت در سفر و گردشگری لوکس و مدرن به‌­نمایش گذاشته می‌­شود.

در تاریخ پانزدهم تا هفدهم ماه می، باکو میزبان سیزدهمین نمایشگاه مهمانداری در حوزۀ هتل، رستوران و سوپرمارکت‌­ها HOREX Caucasus 2019 خواهد بود. این نمایشگاه برای متخصصان حرفۀ مهمانداری فرصت مغتمی است تا با آخرین تجهیزات آشپزخانه­‌ای، یخچال‌­ها، دستگاه‌­های وندور، دکوراسیون داخلی و خارجی، صدا و نورپردازی، تجهیزات اتوماسیون امن و بازی و سرگرمی آشنا شوند.

هم‌‌زمان با نمایشگاه فوق در زمینۀ مهمانداری، نمایشگاه دیگری با عنوان صنعت غذایی جهانی Worldfood در باکو برگزار می­‌شود. این نمایشگاه که بیست ­سال از عمر آن می­‌گذرد، به انواع منوی ملل و تجهیزات جدید این زمینه می‌­پردازد.

نمایشگاه Caspian Agro 2019 عنوان گردهمایی پیشتازان در صنعت کشاورزی است که در همین تاریخ در باکو برگزار می‌­شود.

نمایشگاه تجهیزات بسته­‌بندی و چاپ با عنوان Ipack Caspian 2019 نیز هم‌‌زمان با این نمایشگاه‌­ها در این شهر دایر است 

 آذربایجان در روزهای پایانی ماه می تا اول جون برای بار دوم میزبان نمایشگاه نفت و گاز منطقۀ کاسپین است که با عنوان Caspian Oil & Gas 2019 برگزار می‌­شود. هم‌‌زمان با این نمایشگاه، کنفرانس سالانۀ پالایش و پتروشیمی در روزهای سی­‌ام و سی­‌ویکم ماه مِی در سالن کنفرانس بیلگاه بیچ هتل Bilgah Beach Hotel اتفاق خواهد افتاد. حضور در این نمایشگاه و کنفرانس می‌­تواند کارشناسان و متخصصان این حرفه را در اتخاذ تصمیمات آگاهانه یاری کند.

در بیست­‌ونهم ماه می تا اول جون سال جاری میلادی، سالن اکسپوی باکو، میزبان نهمین نمایشگاه بین‌‌المللی نیروی کاسپین خواهد بود. این نمایشگاه که بهانه­‌ای برای گردهمایی متخصصان این حرفه از ترکیه، بلاروس، آذربایجان و دیگر کشورهای منطقه خواهد بود، تجهیزات مهندسی روز را در قالب علوم بیولوژی، انرژی باد، نیروی هیدروژنی، نیروهای خورشیدی، آبی و حرارتی زمین ارائه می‌‌دهد.

هجدهمین نمایشگاه حمل­‌ونقل، ترانزیت و لوژستیک­‌های ترابری در تاریخ یازدهم تا سیزدهم جون در باکو با عنوان ترنس-کاسپین "Transcaspian 2019" برگزار می‌­شود. این نمایشگاه، گسترۀ نامتناهی این رشته را پوشش داده و تاریخ حمل‌­ونقل منطقه را به تصویر می‌­کشد

هم‌‌زمان با این نمایشگاه، در زیرمجموعۀ لوژستیک­‌های ترابری، نمایشگاه جاده و ترافیک 2019 نیز در همین مکان؛ یعنی سالن اکسپو سنتر باکو برگزار خواهد شد تا مدیریت ترافیک، حمل‌­ونقل عمومی و امنیت جاده‌­ای را مورد بحث قرار دهند . زیر مجموعۀ دیگری نیز تحت عنوان CIBS 2019 به حمل‌‌ونقل دریایی پرداخته است .

توجه داشته باشید که برنامه‌­های فوق به هر دلیلی امکان جابه‌­جایی زمانی دارند؛ پس در صورت برگزیدن یکی از رویدادهای بالا، تاریخ و مکان برگزاری نمایشگاه را بررسی کنید.


جابان گشت 08338359999 و  08338369999

 

برای مشاوره در خصوص تورها اطلاعات خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.

جابان گشت چه ساعتی با شما تماس بگیرد؟

تصویر امنیتی