آژانس مسافرتی جابان گشت کرمانشاه

پیشرو در ارائه خدمات تورهای متنوع گردشگری

مراکز خرید میدان تقسیم

 خیابان استقلال که از میدان تقسیم شروع می‌شود و تا سیستم متروی تاریخیِ شهر (تونل) امتداد دارد، یک پیاده‌روی بزرگ و عریض است که در آن می‌توانید انواع بوتیک‌های شیک و مد روز را که برند‌های شناخته‌شدۀ جهانی در آنها به فروش می‌رسد، پیدا کنید

این خیابان میزبان تعداد زیادی فروشگاه سوغاتی هم هست. پاساژهای متعددی هم هستند که به فروشگاه‌های سوغاتی اختصاص داده شده‌اند. اگر اهل خرید سوغاتی هستید، حتما سری به پاساژ‌های آزناوور، دانیسمنت و اطلس بزنید که در حوالی دبیرستان گالاتاسرای قرار دارند.

پاساژ تاریخی شیشِک  نیز که به خاطر رستوران‌های بی‌نظیرش شهره است، و پاساژ مارکیز با آن شیرین‌فروشی‌های خاطره‌انگیزش، از جمله بهترین جاذبه های گردشگری استانبول به شمار می‌روند. منطقۀ تقسیم، پاسخگوی همه‌جور سلیقه و ذائقه‌ای برای خرید و پاساژگردی است. 

اگر دلتان می‌خواهد گشت و گذارتان در میدان تقسیم را کمی شیرین‌تر کنید، می‌توانید سری به شیرینی‌فروشی هاکی بیکر بزنید که درست در ابتدای خیابان قرار دارد و از میان صدها نوع شیرینی و شکلات مختلف، بهترین‌هایش را برای خودتان انتخاب کنید.

اگر هم به دنبال یک مرکز خرید شیک و لوکس هستید، نیسانتاسی را از دست ندهید. این مرکز خرید در یکی از گوشه‌های میدان تقسیم واقع است و فقط یک ایستگاه مترو با آن فاصله دارد. اینجا را مرکز مُدِ استانبول می‌نامند و تمام برندهای لوکس و شیک دنیا در آن جای دارند.  

برای مشاوره در خصوص تورها اطلاعات خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.

جابان گشت چه ساعتی با شما تماس بگیرد؟

تصویر امنیتی